Konuyu görüntüle
IUCODERS FORUM > Genel > Gündem > genç patronlar yenilikçi ış fikri yarışması !!! online basvurular 1 haziran'da baslıyor !!!!
Yazar
esedmehmet


avatar
istanbul
Kayıt: 30.01.2006
20.05.2007-10:35 #21953
Türkiye Bilişim Derneği Eskişehir Şubesi, Eskişehir Valiliği, Eskişehir İl Özel İdaresi, KOSGEB Başkanlığı, ODTÜ Teknokent, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi işbirliğiyle Eskişehir İl Özel İdaresi çatısı altında Türkiye Bilişim Derneği Eskişehir Şubesi koordinatörlüğünde faliyet gösteren Eskişehir Yazılım Üssü Genç Girişimci Eğitim Merkezi’nde proje geliştirecek olan gençlerin seçilebilmesi için ülke genelinde düzenlenen bir yarışmadır.

Yarışmanın amacı, başta üniversite öğrencileri olmak üzere genç girişimciler arasında teknolojiye ve yenilikçiliğe dayalı girişimciliği teşvik etmek ve desteklemektir.

Bu yarışma sonunda verilecek eğitim ve lojistik desteklerle, kazanan projedeki fikrin, teknoloji tabanlı yenilikçi bir işe dönüşmesi ve bu sayede nitelikli işgücüne istihdam yaratması hedeflenmektedir.(http://www.gencpatronlar.org.tr/genc_patronlar/bilisim_genc_patr/amac.html sayfasından alıntıdır.)

Daha fazla bili için:
http://www.gencpatronlar.org.tr

Yazar
antirunje


avatar

Kayıt: 16.11.2006
21.05.2007-10:32 #22001
şirket kurun falan diyor bu...drooling

Eger ac ve kimsesiz bir kopegi alip bakar ve rahata kavusturursaniz sizi isirmaz. Insan ve kopek arasindaki temel fark budur.

Del.icio.us
Digg
Facebook
Furl
Google
Blink
Simpy
Spurl
Y! MyWeb