Konuyu görüntüle
IUCODERS FORUM > Duyurular > Okul ile ilgili > Kültür Kulübü 20.Yıl Konserleri
Yazar
extreme


avatar
Kahramanmaras
admin
Kayıt: 24.10.2006
07.10.2010-12:05 #71270
 
Kültür Kulübü bu sene 20. Yılını kutluyor ! 20. Yılımız şerefine düzenleyeceğimiz konserlere hepinizi bekleriz. 6 - 7 - 8 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan konserlerimizin yanında catering, lunapark ve bir çok aktiviteyle karşılanacaksınız.

...

******** KONSERLERİMİZ ÜCRETSİZDİR.*********** Kampüslerde Kültür Sanat etkinliklerinin yanı sıra markaların yaratıcı aktiviteleri yer almaktadır.

** Lunapark Aktivitesi Kampüste yer alacaktır.

** Bütün üniversite öğrencileri bir İstanbul Üniversiteli arkadaşı ile kampüse girebilirler.


6 Ekim Çarşamba 'Avcılar Kampüsü'

20:00 REDD KONSERİ

7 Ekim Perşembe 'Avcılar Kampüsü'

20:00 YENİ TÜRKÜ KONSERİ

8 Ekim Cuma 'Avcılar Kampüsü'

20:00 NEV KONSERİ


SANATÇILARIMIZ


REDD

Canlı performansı ve sahnesiyle dikkat çeken Redd bilinen tüm rock klişelerini de şiddetle reddeden bir çizgide, işitsel anlatım kadar görsel anlatımın da önemli olduğunu savunan, müzikal kaygısı kadar politik, felsefi ve estetik kaygısı yoğun bir gruptur. Redd, hayat görüşü ile müzikal tavrı arasında gerçek bir tutarlılık yakalayabilmiş belki de ender rock gruplarındandır.

YENİ TÜRKÜ

Grubun sahne performansının doruğa ulaştığı bu dönemde Türkiye'de yılda 50 nin üzerinde konser vermekte, son 10 yılda sadece Amerika'da 32 eyalette 100 den fazla konser vermiştir.

2003,2004,2006 ve 2008 yılında çıkardıkları koleksiyon adlı albümle çıkardıkları eski albümlerini tekrar piyasaya sunmuşlardır.

NEV

Üç yıl süren özenli bir stüdyo çalışmasının ardından, tüm beste ve söz leri kendisine ait olan, Erkan Oğur, Göksel, Tuba Önal gibi isimlerin yer aldığı ilk albümü "Herşeye Rağmen" müzik marketlerde dinleyicilerle buluştu. 2004 Yılının Temmuz ayında müzik marketlere sunduğu "Sen Gibi" albümünde tıpkı ilk albümünde ki gibi tüm beste ve şarkı sözleri kendisine aittir. Üçüncü Albümü "Işığım ve Gölgem" 2007 yılında 28 Ağustosta müzik marketlerdeki yerini aldı, Pasaj Müzik etiketi ile dinleyicilere sunulan albümde yine tüm şarkıların söz ve besteleri Nev'e ait.

HEPİNİZİ KÜLTÜR KULÜBÜ 20. YIL KUTLAMALARINA BEKLİYORUZ.

KENDİNİ TANIMAN İÇİN KÜLTÜR KULÜBÜ !
The Man Who Loved Algorithm&Ubuntu.
www.burakamasyali.com

Del.icio.us
Digg
Facebook
Furl
Google
Blink
Simpy
Spurl
Y! MyWeb