Konuyu görüntüle
IUCODERS FORUM > Genel > İş/Güç > Mobil Uygulama Geliştirici Ve Tasarımcı
Yazar
temelal


avatar

Kayıt: 17.02.2009
10.06.2016-15:54 #79292
1-(YAZILIM MÜH. )
Arkadaşlar, mobil uygulama geliştiren (Android & IOS) bir şirketiz. Native uygulamalar geliştirmenin yanında birde UNITY de devam eden ve de yayınlanmış bir oyun projemiz var.

Eğer Unity de kendimi geliştirebilirim diyorsanız C# a hakim olmanızı, Native mobile de kendimi geliştirecem diyorsanız android için Java ya hakim olmanız beklentisi içerisindeyiz.

Çokta iş veren ağzı ile konuşmak istemiyorum, bir konuya baktığında analiz edip kendince bir çözüm ortaya koyabilen, Türkçe kaynaklara bağlı kalmayacak kadar ingilizce bilen, aradığı çözümü internette bulmakta problem yaşamayan, aklına gelen çözümü koda dökmekte problemi olmayan... Genel olarak Algoritma ve Veri Yapıları konusunda okulda öğrendiklerini genel kültür seviyesinde prtatiğe dökebilen...
Burayı açıklamak istiyorum, karşısına bir problem çıktığında Bu iş tamda Veri Yapıları dersinde gördüğümüz ikili ağaç yapısı ile çözülebilecek türden ya da bi çözüme ihtiyacı olduğunda uygun algoritmayı uygulayacak kadar Algoritma Analizi dersini dinlemiş...
Nottan ziyade meselenin anlaşılması önemili.

Tecrübe değilde parıltı arıyoruz kısacası...
İşin Kod tarafı bu...

2-(TASARIMCI)Eli çizime yatkın, hayalindekin kağıda, kağıttakinide bilgisayara(illustrate) aktarabilen tasarımcı arıyoruz... Özellikle
oyun geliştirme konusunda tercihen CUTE çizimler yapabilen ama benim şöyle de bi tarzım var diyorsanız görmekten hoşnut oluruz, tasarımcı bir arkadaşa ihtiyacımız var. Arkadaşın örnek çalışmalarını görme şartı ile tabi.

Deneme süresi olacak, staj ya da belirleyebileceğimiz bir süre dahilinde de olabilir. Eğer kısmetse, sürpriz bir problemle karşılaşmazsak çalışmaktan zevk alacağınız ve kendiniz geliştirmeye fzlasıyla müsait bir ortamımız var.

Yemek + Sigorta var bu arada...

Garip ve amatör görünen bi iş ilanı gibi görünüyor olabilir ama sizce de herkes ilanlarını böyle verse daha güzel olmaz mı:)
Öğrenciyken bu forumda genelde bu tarzda yazdığım için iş kurdu değişti demesinler diye böyle yazdım arkadaşlar. Yetenekli arkadaşları aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ayrıntılı bilgi için forumdan özel mesaj ile yazışalım arkadaşlar

Del.icio.us
Digg
Facebook
Furl
Google
Blink
Simpy
Spurl
Y! MyWeb